Wie zijn we ?

Kernteam jeugdwerking


Jean-Philippe Lootens

info@kgtcflow.be

  • Trainer B tennis

  • Trainer initiator padel

  • Bachelor LO

Sam Claeys

info@kgtcflow.be

  • Trainer instructeur B tennis

Nele Godderis

info@kgtcflow.be

  • Trainer initiator tennis

  • Trainer initiator padel

  • Bachelor LO

Trainers


Bieke Serruys

serruys_bieke@hotmail.com

  • Trainer A tennis

  • Master LO

Michael Gysens

michaelgysens@hotmail.com

  • Trainer A tennis

  • Bachelor LO

Jean-Philippe Lootens

jp.lootens@telenet.be

  • Trainer B tennis

  • Trainer initiator padel

  • Bachelor LO

Richard Laval

riclaval@gmail.com

  • Trainer B tennis

Sam Claeys

claeys.sam@gmail.com

  • Trainer instructeur B tennis

Otto De Clercq

declercq.otto@gmail.com

  • Trainer instructeur B tennis

Laurens Lepla

laurens.lepla@icloud.com

  • Trainer instructeur B tennis

Henri Bruyneel

henri.bruyneel2003@gmail.com

  • Trainer initiator tennis

Sarah Delombaerde

delombaerde_sarah@hotmail.com

  • Trainer initiator tennis

Jacques Gley (A-speler)

jacquesgley@hotmail.fr

  • Trainer initiator tennis

Nele Godderis

n.godderis@telenet.be

  • Trainer initiator tennis

  • Trainer initiator padel

  • Bachelor LO

Edouard Lootens

Edouard.lootens@gmail.com

  • Trainer initiator tennis

Isabelle Reyntjens

reyntjens.isabelle@skynet.be

  • Trainer initiator tennis

  • Trainer initiator padel

Michel Serruys

serruysmichel@hotmail.com

  • Trainer initiator tennis

Baptiste Dursin

baptiste.dursin@gmail.com

  • Aspirant-initiator tennis

Bjorn Lecomte

bjornlec11@gmail.com

  • Aspirant-initiator tennis

Alice Lootens

alice.lootens@hotmail.com

  • Aspirant-initiator tennis

Axelle Serruys

kevin.serruys@telenet.be

  • Aspirant-initiator tennis

Julien Vervaeke

vervaeke1julien@gmail.com

  • Aspirant-initiator tennis

Kurt Vroman

kurt@vroman-couckuyt.be

  • Aspirant-initiator tennis

Lise Derycke

lise.derycke@icloud.com

  • Aspirant-initiator tennis

Christine de Spiegeleir

Stienelo@gmail.com

  • Bachelor LO